这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。 # n# M) y% t& T- `) N& P2 y- d. h; ] 7 F7 a% P5 ]2 k7 P6 Y' N5 x' e( q Following are our prices per pound:6 V3 o. K- k7 L4 _. |: u1 |+ |
( ?. R7 J/ r5 N, m, Q
Ø 3-year old ginseng $32.50 ) ]2 t. }+ O* G# IØ 4-year old ginseng $40" e; d/ m% V' }: X; [+ }0 I4 Q
Ø Ginseng root hairs $20 - |/ Z- L e) s# G: aØ 4-year slightly imperfect $26 (small but good quality)# {8 V3 g$ l! e) P$ P' T1 O
Ø Ginseng powder $40 ' V' C3 ?) b1 ?3 X1 l! z 0 X9 k$ P+ ~; p% Y. H
We have 3 spring specials - BUY 10 POUNDS AND SAVE……. ; e; H8 j% f( H |8 }7 ~10 pounds of 3 year old ginseng $300. w; m% C& X( v1 o8 I3 W
10 pounds of powder $300& M* Q& k. Q. D7 k' \
10 pounds of slightly imperfect 4-year old ginseng $230 ! n: m4 `$ e9 S3 Z8 F; ^5 I! @
. _6 z; ^& ^* e7 J9 T3 _1 ~6 _
If 5 or more pounds of ginseng are ordered at one time, we will provide one pound of ginseng root hairs for free.
这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。3 B& |- v. O- K7 p n- O
1 {4 _8 |& [2 V R7 a x5 V6 @0 i3 B) g
Following are our prices per pound:& f8 |" h' B5 ^) t. ^& A' j