 鲜花( 9)  鸡蛋( 0)
|
本帖最后由 黄豆酱 于 2014-9-24 23:03 编辑
, U. T6 x, V+ |; `$ M4 a/ d9 g& H
& r$ L" ^/ I5 g* |
; R4 ^# o, Y5 [8 w" ~3 K/ y" f5 ^5 f$ U$ U4 H' h8 ?
Time: 3 to 4 PM on SUNDAY Afternoons  b; ]2 B* C+ N, J) {
% E, Q; p* T, e: E# a; f
2 f; B# [3 Q* K5 B
Duration: 1 hour 
) E" d, b' r4 E" ?! H. nCost: $10 per person per class , s2 X; s6 l- z
|
|