 鲜花( 26)  鸡蛋( 0)
|
这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。& `' M7 ^9 L* V4 y
\# J' A S/ k9 h
Following are our prices per pound:/ X8 Q8 E' ]& h6 Q+ Z
1 P, U5 o# |3 @7 v* X
Ø 3-year old ginseng $32.50 ( t/ O8 o' d. `. M& `
Ø 4-year old ginseng $40
- O, J. y5 f' t" ]/ w# F& pØ Ginseng root hairs $20
* L: l/ }1 r2 t: VØ 4-year slightly imperfect $26 (small but good quality)
( i% a8 K% ^9 X V- k7 J+ d# OØ Ginseng powder $40
9 p' i; m I! F0 H1 |+ v8 h
" t" @8 a E# [# M2 r" P. p# B+ HWe have 3 spring specials - BUY 10 POUNDS AND SAVE…….
$ ]) M+ J7 d( t% l& j, i5 e10 pounds of 3 year old ginseng $300
6 o5 Y& G5 w6 b& x1 z$ [" L6 e10 pounds of powder $300
) z2 M" k' X: X: D' A( Q8 ]10 pounds of slightly imperfect 4-year old ginseng $230
' b9 |+ n$ M0 k# w3 a" E6 L. A, M 0 N8 d& E P; b0 j! w: `
If 5 or more pounds of ginseng are ordered at one time, we will provide one pound of ginseng root hairs for free. |
|