 鲜花( 26)  鸡蛋( 0)
|
这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。
$ q' k( k U2 E8 C
, f5 H! g! p; m/ y$ x/ ]. R. k4 m& N Following are our prices per pound:3 u4 Z0 i6 f4 A- [& a
1 S _ I0 C7 Q) o C" e( \: oØ 3-year old ginseng $32.50 1 j- u% F. Z) E8 U9 j& Z
Ø 4-year old ginseng $40" g% t/ O! o+ u' ~4 ^' V
Ø Ginseng root hairs $20 + j8 Z0 p1 A& [: q) w" x. Y! @
Ø 4-year slightly imperfect $26 (small but good quality)9 i; o% ^' _! z/ Y' ?7 b, b
Ø Ginseng powder $402 [2 h0 O' Y2 ]* [/ s; L
: h& D9 P. [! b' y1 G* W4 D
We have 3 spring specials - BUY 10 POUNDS AND SAVE…….
& l. C$ K( t' a" R! T$ \: a1 Q. l10 pounds of 3 year old ginseng $300; l% G( z/ K, }4 V+ ], \ R
10 pounds of powder $300
+ }, ?" P4 T/ E+ I1 `! h10 pounds of slightly imperfect 4-year old ginseng $230
9 g0 a( \/ \: M2 k0 B% f+ l! d' \
: H2 ?+ B8 L4 E3 oIf 5 or more pounds of ginseng are ordered at one time, we will provide one pound of ginseng root hairs for free. |
|